Platform Oyunları → Kurtarma Balık Oyunu

Kurtarma Balık Oyunu
(İngilizce Adı: Rescue Fish)
Tam Ekran Oyna
Kurtarma Balık
Kurtarma Balık Oyununun Açıklaması

Kurtarma Balık Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Platform Oyunları kategorisinde yer alır.

Kurtarma balık oyunu oynamak için eğlenceli ve farklı bir platform. tek yapman gereken masum balıkları kötü balıklardan kurtarmak. her şeyden önce balık almak ve kötü balık kovalamak ve sonraki balık kafes kafes blokları zap ve masum balık kurtarmak için bir hava kabarcığı zap gerekir. bu arada paraları toplamak ve mümkün olduğunca çok puan.
Talimatlar:
Hedefe ulaşmak için çivili balığa dokunun / tıklayın ve sürükleyin.
Ekrandaki parmağınızı veya çekim yapmak için düğmeyi kaldırın.
Kızgın kuş oyunu gibi.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.