Yap Boz Oyunları → Raptiye Yapboz Oyunu

Raptiye Yapboz Oyunu
(İngilizce Adı: Pin Board Puzzle)
Tam Ekran Oyna
Raptiye Yapboz
Raptiye Yapboz Oyununun Açıklaması

Raptiye Yapboz Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

Gerçekten zor bulmacaların sizi beklediği Pin Board Puzzle'a hoş geldiniz! ?
Destansı ve karmaşık bir bulmaca eşleşmesi sunan, atılmış cıvata parçaları ve halkalarla tutturulmuş bükülmüş demir levhalar, cıvatalar, somunlar ve plakalardan oluşan bir labirentin içine kendinizi bırakın. Yeni sökme ve vidalama pimi oyunundaki heyecanı hissedelim ve vida ustası olalım.
Tecrübeli bir teknisyen olarak, vidaların blokajını ustalıkla açın ve her bir bükülmüş demir parçasını engellerden oluşan yapbozdan kurtarın.
Talimatlar:
Somunlar ve Cıvatalar oyununun karmaşık ama ödüllendirici dünyasını deneyimlemek için halatları çözün ve demir parçaları serbest bırakın.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.