Yap Boz Oyunları → Cümle Ustası Oyunu

Cümle Ustası Oyunu
(İngilizce Adı: Phrasle Master)
Tam Ekran Oyna
Cümle Ustası
Cümle Ustası Oyununun Açıklaması

Cümle Ustası Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

Eğlenceli bir zeka oyununda bilgelik dolu sözleri, atasözlerini ve deyişleri tahmin edin. Bir cümle oluşturmak için kelimelere dokunun ve renk ipuçlarını kullanarak 5 denemede bir bilmeceyi çözmeye çalışın. İlerledikçe gizli cümleler uzar, bu nedenle bilmeceleri çözmek için tüm mantığınızı ve bulmaca çözme becerilerinizi uygulamanız gerekecek. Ayrıca bu tür kelime oyunları kelime dağarcığınızı genişletmenize ve yabancı dilleri eğlenceli bir şekilde öğrenmenize olanak tanır. Bu nedenle, ücretsiz bir çevrimiçi kelime oyununda esprili alıntıları ve atasözlerini çözerken becerinizi kanıtlayın.
Talimatlar:
Bir cümle oluşturmak için kelimelere dokunun ve renkli komutları kullanarak ifadenin şifresini çözün. Konumlarındaki kelimeler yeşil renkte vurgulanır. Cümlenin başka yerinde kullanılan kelimeler sarı renkle işaretlenmiştir. Bilmecede gri kelimeler kullanılmaz. Lütfen kelimelerin bir cümlede iki kez kullanılabileceğini unutmayın.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.