3 Boyutlu (3D) Oyunlar → Arazide (Offroad) Hayvan Kamyon Taşıma Simülatörü 2020 Oyunu

Arazide (Offroad) Hayvan Kamyon Taşıma Simülatörü 2020 Oyunu
(İngilizce Adı: Offroad Animal Truck Transport Simulator 2020)
Tam Ekran Oyna
Arazide (Offroad) Hayvan Kamyon Taşıma Simülatörü 2020
Arazide (Offroad) Hayvan Kamyon Taşıma Simülatörü 2020 Oyununun Açıklaması

Arazide (Offroad) Hayvan Kamyon Taşıma Simülatörü 2020 Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun 3 Boyutlu (3D) Oyunlar kategorisinde yer alır.

Ağır araç (kamyon, kargo, otobüs) sürüş oyunları sevgilisi için size hayvan oyunu sunuyoruz. Sürücü, kamyon yatak kamyonu ve sığır, çiftlik hayvanları ve İnek, Boğa, At, Zebra, aslan, tilki, Fil vb.
Talimatlar:
Sürmek ve yürümek için WASD kullanın.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.