Flash → Off Road Aşırı Sürüşü Oyunu

Off Road Aşırı Sürüşü Oyunu
(İngilizce Adı: Off Road Overdrive)
Tam Ekran Oyna
Off Road Aşırı Sürüşü
Off Road Aşırı Sürüşü Oyununun Açıklaması

Off Road Aşırı Sürüşü Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Flash kategorisinde yer alır.

Off Road Overdrive, 2D çizgi film araçlarıyla yandan kayan araba dengeli bir oyun gibi oynuyor. Size oyun modlarını tanıtayım! Mükemmel bir rekor kırmak istiyorsanız Kar, Plaj Kıyafeti, Tarla, Çöl ve Karanlık Gece gibi farklı arazilerde Challenge modunu tekrar tekrar oynayın. 2D platform bile sürüş becerilerinizi ve denge yeteneklerinizi test edecek!
Talimatlar:
Geleneksel bir araba yarışı oyunu olarak, bir aracı platform üzerinde sabit tutmak için 2 düğmeyi kullanarak çalıştırabilirsiniz.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.