Yap Boz Oyunları → Ninja Balık Tutma Oyunu

Ninja Balık Tutma Oyunu
(İngilizce Adı: Ninja Fishing)
Tam Ekran Oyna
Ninja Balık Tutma
Ninja Balık Tutma Oyununun Açıklaması

Ninja Balık Tutma Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

Ninja balıkçılığı, gelen balıkları yarı yarıya kesmeniz gereken bir oyundur. Balıkta oynamak ve izlemek için modu seçin. Ekranınızda uçacaklar ve hepsini kesmeniz gerekiyor, eğer bir miktar balık düşerse canlı olarak kaybedersiniz. Bir bomba var ve onlardan kaçınmanız gerekiyor. Bu oyunu oynamak için ekranınızda hareket edin.
Talimatlar:
Oynamak için balıkları kesin veya fare veya parmağınızla ekranınızda hareket ettirin.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.