Aksiyon Oyunları → Motorcu Vs Huggy Oyunu

Motorcu Vs Huggy Oyunu
(İngilizce Adı: Motoracer vs Huggy)
Tam Ekran Oyna
Motorcu Vs Huggy
Motorcu Vs Huggy Oyununun Açıklaması

Motorcu Vs Huggy Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Aksiyon Oyunları kategorisinde yer alır.

Motoracer vs Huggy, Huggy'nin birçok kişinin canını sıkan mavi canavarlarını ezmeniz gereken bir oyundur! Bunu hareketli bir motosiklette yapmanız gerekecek, bu yüzden bu oldukça riskli bir aktivite ama eğlenceli ve sürüş!
Mümkün olduğu kadar çok mavi şeytani canavarı ezin, ancak arkadaşları Kisi'ye bombalarla çarpmamaya çalışın, çünkü sizi aynı anda havaya uçuracaklar! Ayrıca ağaçlar, çalılar, kaktüsler ve kayalar gibi diğer engellere de dikkat edin. Havadayken numaralar yapabilirsin!
Talimatlar:
Huggy's'i vurun ve Kisi'den ve diğer engellerden kaçının!
Kontrol:
A, D - motosiklet dönüşü
Uzay - dikiz aynası
Sol Shift - nitroGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.