Aksiyon Oyunları → Şövalye İçinde Hell Oyunu

Şövalye İçinde Hell Oyunu
(İngilizce Adı: Knight in Hell)
Tam Ekran Oyna
Şövalye İçinde Hell
Şövalye İçinde Hell Oyununun Açıklaması

Şövalye İçinde Hell Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Aksiyon Oyunları kategorisinde yer alır.

Hit Survivor.io'nun bağımsız versiyonunun tanıtımı
Canavarlar arasında hayatta kalın ve zindanları temizleyin.
Sevdiğinin ruhu karanlıkta. Onu sonsuz ıstıraptan kurtarmanın tek yolu, kelimenin tam anlamıyla CEHENNEM'den geçmektir.
Seviyelerdeki dikilitaşlar size güçler ve yeni silahlar verir.
Ölümsüz sürüleri sayısızdır. Herhangi bir yanlış hesaplama hayatınıza mal olur. Tüm zorlukların üstesinden gelin ve hayatta kalın.
Talimatlar:
Aynı anda yüzlerce canavarla savaşın. Hepsini yok edin!
Tek elle kontrol ile zindanlarda gezinin.
Birçok kombinasyonla yeni ruj benzeri oyun.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.