2 Kişilik Oyunlar → Kogama Profesyonel Koşu Oyunu

Kogama Profesyonel Koşu Oyunu
(İngilizce Adı: KOGAMA Pro Run)
Tam Ekran Oyna
Kogama Profesyonel Koşu
Kogama Profesyonel Koşu Oyununun Açıklaması

Kogama Profesyonel Koşu Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun 2 Kişilik Oyunlar kategorisinde yer alır.

Yarış başladı! Bu çok oyunculu 3B hızlı koşu yarışında bir grup diğer koşucuya karşı oynayın.
Kazanan, bayrağa olabildiğince hızlı dokunarak bulunur.
Talimatlar:
W - İleri git.
S - Geri git.
A - Sola hareket edin.
D - Sağa hareket edin.
Boşluk - Atla.
K - Yeniden doğma.
Sol Fare Düğmesi - Vur.
V - Silahı bırak.
E - Öğeyi kullan.
Q - Kılıf silahı.
Esc veya M - Menü / Çıkış.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.