Flash → Atlama Kız 3D Oyunu

Atlama Kız 3D Oyunu
(İngilizce Adı: Jump Girl 3D)
Tam Ekran Oyna
Atlama Kız 3D
Atlama Kız 3D Oyununun Açıklaması

Atlama Kız 3D Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Flash kategorisinde yer alır.

Jump Girl 3D bağımlılık yaratan gündelik bir atlama oyunudur. Kendi tofu kulelerinizi istiflemenin ve canlı kızın lezzetli zıplayan tofu trambolin kulesine tırmanmasına yardım etmenin zamanı geldi. Her iki taraftan çıkan engellere dikkat edin ve daha yumuşak ve güvenli bir sürüş için ortada durmaya çalışın. Her harekete meydan okumaya çalışın ve kızın akrobatik becerilerini ortaya çıkarın! Haydi Tofu Kızı!
Talimatlar:
Tıklayın veya dokununGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.