Flash → Boş Ortaçağ Krallığı Oyunu

Boş Ortaçağ Krallığı Oyunu
(İngilizce Adı: Idle Medieval Kingdom)
Tam Ekran Oyna
Boş Ortaçağ Krallığı
Boş Ortaçağ Krallığı Oyununun Açıklaması

Boş Ortaçağ Krallığı Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Flash kategorisinde yer alır.

Kendi güçlü krallığınızı kurma ve yeni toprakları fethetmek için zorlu bir ordu toplama şansına sahip olduğunuz "Boşta Ortaçağ Krallık Ordusu" dünyasına hoş geldiniz! "Idle Medieval Kingdom Army"de hakimiyetini genişletmeye kararlı, bilge ve hırslı bir hükümdarın yerine geçeceksiniz. Yolculuğunuz küçük, mütevazı bir yerleşim yeri ile başlıyor ancak vizyonunuz büyük. Gerekli binaları inşa ederek, kaynakları yöneterek ve yeni teknolojileri araştırarak krallığınızı geliştirin.
Talimatlar:
Kontrolleri kaydırın ve dokunun.
Öğreticiyi takip edin.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.