Giysi Giydirme Oyunları → At Bakımı Ve At Binme Oyunu

At Bakımı Ve At Binme Oyunu
(İngilizce Adı: Horse Care and Riding)
Tam Ekran Oyna
At Bakımı Ve At Binme
At Bakımı Ve At Binme Oyununun Açıklaması

At Bakımı Ve At Binme Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Giysi Giydirme Oyunları kategorisinde yer alır.

Eğer bir ata sahip olmanın nasıl bir şey olduğunu bilmek ve onunla kendin ilgilenmek istersen, bu oyun sana bütün fikrin ana görüntüsünü gösterebilir. Daha yakından bakın ve size bakmak için güzel bir aygır elde ettiğiniz bu hayvan oyununu oynayın. En çok aranan kişi olan binicinin giydirdiği kısımlar arasındaki bakım sürecinden geçin. Eğlenin ve bize yapalım.
Talimatlar:
Bu oyunun çalışması için fareyi kullanmanız gerekiyor.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.