Flash → Yararlı Çivi Oyunu

Yararlı Çivi Oyunu
(İngilizce Adı: Helpful Nail)
Tam Ekran Oyna
Yararlı Çivi
Yararlı Çivi Oyununun Açıklaması

Yararlı Çivi Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Flash kategorisinde yer alır.

Bir çekiçle vurulduğunda bükülmemek için elinden geleni yapan bir Yardımcı Çivi rolünü oynuyorsunuz. Mümkün olduğu kadar merkeze yakın kalın. Kombinasyonları toplayın. Ve en iyi skorunuzu yakalayın!
Talimatlar:
Çivi bükme açısını kontrol etmek için ok tuşlarına (Sol ve Sağ) veya A ve D tuşlarına basın.
Mobil cihazlarda ekranın sol veya sağ tarafındaki herhangi bir yere basabilirsiniz.
Kırmızı bölgeye bir çekiç çarparsa Çiviyi kaybedersiniz.
Hem Portre hem de Manzara modlarında oynayabilirsiniz.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.