Flash → Liman Operatörü Oyunu

Liman Operatörü Oyunu
(İngilizce Adı: Harbor Operator)
Tam Ekran Oyna
Liman Operatörü
Liman Operatörü Oyununun Açıklaması

Liman Operatörü Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Flash kategorisinde yer alır.

Liman şefi ve operatörü olarak gelen gemileri doğru rıhtımlara yönlendirin. Boşaltma süresini, hızı ve diğer görsel göstergeleri hesaba katarak iskelelere rota çizmek için dokunun ve sürükleyin.
Yatlar, süper yatlar, konteyner gemileri, petrol tankerleri ve daha fazlası gibi güzel gemileri kontrol edin. Nakliye kazalarını önlemek için rotalarınızı planlayın.
Talimatlar:
Gemileri doğru rıhtımlara yönlendirin. Nakliye kazalarından kaçının.



Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.