Dövüş Oyunları → Spor Salonu Kas Birleştirme Kralı Oyunu

Spor Salonu Kas Birleştirme Kralı Oyunu
(İngilizce Adı: Gym Muscle Merge Tycoon)
Tam Ekran Oyna
Spor Salonu Kas Birleştirme Kralı
Spor Salonu Kas Birleştirme Kralı Oyununun Açıklaması

Spor Salonu Kas Birleştirme Kralı Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Dövüş Oyunları kategorisinde yer alır.

Gym Muscle: Merge Tycoon, dövüşçülerden oluşan takımınızı oluşturduğunuz ve onları gerçek kaslı kahramanlara dönüştürdüğünüz, bağımlılık yaratan bir oyundur. Kas kütlelerini güçlendirmek, özelliklerini geliştirmek ve kar elde etmek için dövüşçüleri bağlayın. Harika ödüller için yarışmak ve tüm zamanların en güçlü dövüşçüsü olmak için dövüş turnuvalarına katılın!
Talimatlar:
- Daha güçlü bir dövüşçü olmak için 2 benzer dövüşçüyü birleştirin.
- Savaşçıların görünümünü hızlandırmak için tıklayın
- Her dövüşçü belirli bir süre sonunda otomatik olarak belirli miktarda para kazanacaktır
- Kazandığınız parayı dövüşçünüzü geliştirmek için kullanın, böylece daha hızlı bir şekilde en güçlü olmanıza yardımcı olursunuz
- Daha da fazla ödül almak için boks turnuvasını kazanınGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.