Yap Boz Oyunları → Tahmin Et Oyunu

Tahmin Et Oyunu
(İngilizce Adı: Guess it)
Tam Ekran Oyna
Tahmin Et
Tahmin Et Oyununun Açıklaması

Tahmin Et Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

Sanırım bu, gizli kelimeyi tahmin etmeniz gereken bağımlılık yaratan bir kelime oyunudur. Kısa ipuçlarına dayanarak harfleri ve konumlarını tahmin edin. Gizemli kelimeleri ortaya çıkarın ve yaratıcılığınızı ve mantıksal düşüncenizi kullanarak puan kazanın. Bulmacayı çözüp en iyi puanlarınızı geçebilir misiniz?
Talimatlar:
Sanırım bu, gizli kelimeyi tahmin etmeniz gereken bağımlılık yaratan bir kelime oyunudur. Kısa ipuçlarına dayanarak harfleri ve konumlarını tahmin edin. Gizemli kelimeleri ortaya çıkarın ve yaratıcılığınızı ve mantıksal düşüncenizi kullanarak puan kazanın. Bulmacayı çözüp en iyi puanlarınızı geçebilir misiniz?Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.