2 Kişilik Oyunlar → Ücretsiz Ralli İki Oyunu

Ücretsiz Ralli İki Oyunu
(İngilizce Adı: Free Rally 2)
Tam Ekran Oyna
Ücretsiz Ralli İki
Ücretsiz Ralli İki Oyununun Açıklaması

Ücretsiz Ralli İki Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun 2 Kişilik Oyunlar kategorisinde yer alır.

Araçlar ile çok oyunculu bir oyun. Bir araba, Sedan, moto polisi ve helikopter dahil olmak üzere dokuz farklı araç arasından seçim yapabilirsiniz. Helikopter, adam arabası ve Sofy roket ekipmanıdır. "Moto polisi" üzerinde "arest" bir polis işlevi var.
Talimatlar:
WASD, sürülecek oklar
El frenini kullanmak için boşluk
İmleci kilitlemek için fare düğmesini tıklatın.
F, RMB, helikopter, araba ve Sofy'ye ateş edecek
V helikopter, araba ve Sofy roket aramak için
E, moto polisine yönelik polis alarmını etkinleştirmek / devre dışı bırakmak için
F moto polisi arabayı durdurmak için
Moto üzerinde nitro kullanmak için ÜSTKRKT
R sinyali
G aracın kalkmasına izin vermek
L arabadaki ışığı kullanmak için
L helikopterde motoru çalıştırmak / durdurmak için
Kamera görünümünü değiştirmek için C
Menüye dönmek için ESCGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.