Yarış Oyunları → Formül Telaşı Oyunu

Formül Telaşı Oyunu
(İngilizce Adı: Formula Rush)
Tam Ekran Oyna
Formül Telaşı
Formül Telaşı Oyununun Açıklaması

Formül Telaşı Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yarış Oyunları kategorisinde yer alır.

Formula Rush çevrimiçi bir yarış oyunudur. "Hiç uyumayan şehir"deki en iyi yarış arabalarıyla yüzleşmeye hazır mısın? Pek çok rakip var, başlangıçta zaten kalabalıklar ve takım gelir gelmez hız kazanın. Dönüşlerde biraz yavaşlamaya çalışın, aksi takdirde pistten uçarsınız. Çimenlerin üzerinde sürdüğün sürece. Hız tamamen düşecek ve rakipleriniz çok ileriye koşacak ve onlara yetişmek kolay olmayacak, Formula Rush'ta neredeyse imkansız.
Talimatlar:
Cihazlarınızda ok veya dokunmatik düğmeleri kullanın.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.