Kız Oyunları → Kötü Büyükanne: Korku Köyü Oyunu

Kötü Büyükanne: Korku Köyü Oyunu
(İngilizce Adı: Evil Granny: Horror Village)
Tam Ekran Oyna
Kötü Büyükanne: Korku Köyü
Kötü Büyükanne: Korku Köyü Oyununun Açıklaması

Kötü Büyükanne: Korku Köyü Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Kız Oyunları kategorisinde yer alır.

Evil Granny: Korku Köyü, seni bulmak ve öldürmek isteyen Scary Evil Granny ile yüzleşeceğin yepyeni bir oyundur. Tüm hazine kutularını bulmalı ve Korku Köyünden kaçmalısın. Ama Korkunç Evil Büyükanne'den sakının. WASD veya Okları kullanarak hareket etmek, Atlamak için boşluk, Koşmak için SHIFT ve etkileşim için E kullanın.
Talimatlar:
WASD veya Okları kullanarak hareket etmek, Atlamak için boşluk, Koşmak için SHIFT ve etkileşim için E kullanın.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.