.IO Oyunları → Emoji Tahmin Bulmacası Oyunu

Emoji Tahmin Bulmacası Oyunu
(İngilizce Adı: Emoji Guess Puzzle)
Tam Ekran Oyna
Emoji Tahmin Bulmacası
Emoji Tahmin Bulmacası Oyununun Açıklaması

Emoji Tahmin Bulmacası Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun .IO Oyunları kategorisinde yer alır.

EMOJİ KONUŞUYOR MUSUNUZ? ????
Yukarıda yazılı veya resimli ifadeyi, sözü veya film başlığını ifade etmek için doğru emoji setini seçmeniz gereken bu son derece eğlenceli ve çılgın bulmaca oyununda bir emoji yorumcusu olarak becerilerinizi sergileyin. Doğru emojileri doğru sırayla eşleştirerek sonsuz emoji bulmacalarını çözün ve yüzlerce kısa, renkli ve genellikle komik zeka seviyesi eğlencesiyle mantık, kelime ilişkilendirme ve görsel algılama becerilerinizi geliştirin. ? Emoji Tahmin Yapboz, her yaştan akıllı oyuncular için basit ama sonsuz zorlu ve eğlenceli bir bulmaca oyunudur.
Talimatlar:
? Emojinal destek: İlk denemede doğru cevabı tahmin edemiyor musunuz? Sizi doğru yöne yönlendirmek ve emojilerinizi daha iyi anlamanıza yardımcı olmak için arsız, yardımcı ipuçları şeklinde elinizin altında bir destek var. Ayrıca, emojilerinizi sıraya koymak için birden fazla deneme veya ilk seferde haklı olduğunuzda tüm yıldızları almanın memnuniyetini alacaksınız.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.