Yarış Oyunları → Sürüklenme F1 Oyunu

Sürüklenme F1 Oyunu
(İngilizce Adı: Drift F1)
Tam Ekran Oyna
Sürüklenme F1
Sürüklenme F1 Oyununun Açıklaması

Sürüklenme F1 Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yarış Oyunları kategorisinde yer alır.

Drift F1'de nefes kesen drift yarışları yapılıyor. Neden şimdi oyunu oynayıp en iyi driftçinin sen olduğunu kanıtlamıyorsun? Her drift yarışında, arabanızı yarış pistinin birçok zorlu köşesinde manevra yapmalısınız. Yarış pistinden çıkmak istemiyorsanız ekrana dokunun ve zamanında bırakın. Ayrıca, pist oldukça inişli çıkışlı, bu nedenle aracı her zaman dengede tutmaya çalışmalısınız. Hedefinizin bitiş çizgisine güvenli bir şekilde ulaşmak ve mümkün olan en yüksek puanı almak olduğunu unutmayın. Ayrıca, yol boyunca altınları da göz ardı etmeyin. Garajda çeşitli havalı arabalar satın almak için kullanılabilirler.
Talimatlar:
MASAÜSTÜ ÜZERİNDE:
-Sola veya sağa dönmek için sol fare veya boşluk çubuğuna basın veya bırakın
MOBİLDE:
-Sola veya sağa dönmek için ekrana dokunun veya bırakın.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.