2 Kişilik Oyunlar → Çiz Ve Tahmin Et Çok Oyunculu

Çiz Ve Tahmin Et Çok Oyunculu
(İngilizce Adı: Draw and Guess Multiplayer)
Tam Ekran Oyna
Çiz Ve Tahmin Et Çok Oyunculu
Çiz Ve Tahmin Et Çok Oyunculu Açıklaması

Çiz Ve Tahmin Et Çok Oyunculu Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun 2 Kişilik Oyunlar kategorisinde yer alır.

Beraberlik ve Tahmin, diğer oyuncunun ne çizdiğini çizdiğiniz ve tahmin ettiğiniz çok oyunculu bir çizim oyunudur. Arkadaşlarınızla, dünyadaki insanlarla oynayabilir, pratik için bir şeyler çizebilir veya bir tahmin oyunu oynayabilirsiniz! Çizim becerilerinizi sergileyebileceğiniz ve günün ressamını kazanmak için yarışabileceğiniz bir Günlük Mücadelesi de var!
Talimatlar:
Çizmek için fare veya parmağınızı kullanın. Tahmin etmek için sağlanan ekran klavyesini yazın!Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.