Yap Boz Oyunları → Kıyafetleri Sürükle Ve Bırak Oyunu

Kıyafetleri Sürükle Ve Bırak Oyunu
(İngilizce Adı: Drag and Drop Clothing)
Tam Ekran Oyna
Kıyafetleri Sürükle Ve Bırak
Kıyafetleri Sürükle Ve Bırak Oyununun Açıklaması

Kıyafetleri Sürükle Ve Bırak Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

Sürükle ve Bırak Giyim
Sürükle Bırak Giysi, çocukların cep telefonu, tablet veya bilgisayar kullanarak nesnelerin şekilleri arasındaki farkı eğlenceli bir şekilde öğrendikleri bir oyundur.
Tarafından geliştirilen oyun:
çocuklar
Talimatlar:
Her bir giysi parçasını doğru yere sürükleyin.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.