Platform Oyunları → Zar Piksel Hırsızı 3D Oyunu

Zar Piksel Hırsızı 3D Oyunu
(İngilizce Adı: Dice Pixel Stealer 3D)
Tam Ekran Oyna
Zar Piksel Hırsızı 3D
Zar Piksel Hırsızı 3D Oyununun Açıklaması

Zar Piksel Hırsızı 3D Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Platform Oyunları kategorisinde yer alır.

Düşen bloklardan oluşan bir platformun üzerinde duruyorsanız ne yapacaksınız? Fall Rush Fun 3D, 3D çöp adam modelleri ve blokları içeren bir hayatta kalma atari oyunudur. Her seviyede tüm oyuncuların sonuncusu olarak hayatta kalmanız gerekiyor. Kendinize güveniyorsanız, diğer oyuncuları ayarlamak için yürüyebilirsiniz. Umarım saldırmadan sadece yürürsen kazanırsın!
Talimatlar:
Düşen bloklardan oluşan bir platformun üzerinde duruyorsanız ne yapacaksınız? Fall Rush Fun 3D, 3D çöp adam modelleri ve blokları içeren bir hayatta kalma atari oyunudur. Her seviyede tüm oyuncuların sonuncusu olarak hayatta kalmanız gerekiyor. Kendinize güveniyorsanız, diğer oyuncuları ayarlamak için yürüyebilirsiniz. Umarım saldırmadan sadece yürürsen kazanırsın!Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.