Yap Boz Oyunları → Temiz Yol 3D Oyunu

Temiz Yol 3D Oyunu
(İngilizce Adı: Clean Road 3D)
Tam Ekran Oyna
Temiz Yol 3D
Temiz Yol 3D Oyununun Açıklaması

Temiz Yol 3D Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

Road Cleaner 3D, yarış oyunları türüne aittir. Oyuncu, yolu temizleyen bir arabanın sürücüsüdür. Bu araba ile oyuncu, evlerini terk etmek isteyen kasaba halkının önünü açmalıdır ancak engellerle dolu karlı bir yol tarafından engellenirler. Bu oyun, günlük endişelerden uzaklaşmak isteyen 6 yaş üstü kişiler için tasarlanmıştır. Oyunda mevcut olan mod tek oyunculu bir oyundur.
Talimatlar:
Bu oyundaki asıl amaç, oyuncunun yolu kapalı olan tüm kasaba halkının yolunu açmak ve onların kardan arındırılmış ve engelsiz yola ulaşmalarına yardımcı olmaktır. Oyunun amacına ulaşıldığında kazanma koşulu karşılanır. Kayıp, kasaba halkından birinin kaza geçirmesi durumunda ortaya çıkar. Bu oyundaki temel kontroller oldukça açıktır. İlk başta araba otomatik olarak ileri doğru hareket eder. A butonuna bastığınızda araç sola, D butonuna bastığınızda ise sağa dönecektir.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.