Yap Boz Oyunları → Klasik Sudoku Bulmaca Oyunu

Klasik Sudoku Bulmaca Oyunu
(İngilizce Adı: Classic Sudoku Puzzle)
Tam Ekran Oyna
Klasik Sudoku Bulmaca
Klasik Sudoku Bulmaca Oyununun Açıklaması

Klasik Sudoku Bulmaca Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

Bir sudoku ızgarasını karşılayan klasik bir sudoku oyunu. İster beyninizi eğitin, ister boş zamanınızı geçirin. Kısa sürede bağımlısı olacağınız sakin ama zorlu bir bulmaca!
Talimatlar:
Sudoku classic, 9 sıra, sütun ve 3x3'lük kutulara bölünmüş 81 hücreden oluşan mantık tabanlı bir sayı bulmaca oyunudur.
Amaç, 1'den 9'a kadar olan sayıları boş hücrelere her satır, sütun ve 3x3'lük kutularda her sayı bir kez görünecek şekilde yerleştirmektir.
Her hücreye sığacak sayıları bulmak için ızgarayı analiz edin.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.