Yap Boz Oyunları → Kabarcıklı Laboratuvar Oyunu

Kabarcıklı Laboratuvar Oyunu
(İngilizce Adı: Bubbly Lab)
Tam Ekran Oyna
Kabarcıklı Laboratuvar
Kabarcıklı Laboratuvar Oyununun Açıklaması

Kabarcıklı Laboratuvar Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

Bubbly Lab, laboratuvardaki tüm sevimli baloncukları yakalamanız gereken bir fizik bulmaca oyunudur. Kabarcıkları şişeye almak için süper güçlü bir elektrikli süpürge kullanın. Baloncuklar elde etmenize yardımcı olacak laboratuvar öğelerini hareket ettirmek için mantığınızı kullanın. Bu eğlenceli ve benzersiz oyunda ilginç bulmacaları çözün!
Talimatlar:
Bilgisayar Kontrolleri
Fareyi hareket ettirin = elektrikli süpürge konumunu hareket ettirin
Sol tıklamayı basılı tutun = elektrikli süpürgeyi açar
Mobil Kontroller
Joystick'i sola kaydırın = elektrikli süpürgeyi hareket ettirir
Sağ düğmeyi basılı tutun = elektrikli süpürgeyi açarGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.