Yap Boz Oyunları → Backgammonia Tavla (Ücretsiz Online Tavla) Oyunu

Backgammonia Tavla (Ücretsiz Online Tavla) Oyunu
(İngilizce Adı: Backgammonia, Free Online Backgammon Gam)
Tam Ekran Oyna
Backgammonia Tavla  (Ücretsiz Online Tavla)
Backgammonia Tavla (Ücretsiz Online Tavla) Oyununun Açıklaması

Backgammonia Tavla (Ücretsiz Online Tavla) Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

Tavla, bilgisayara karşı veya bir arkadaşınıza karşı 2 oyuncu modunda klasik tavla oynayabileceğiniz ücretsiz bir çevrimiçi tavla oyunudur.
Eski set artık gerekli değil, şimdi internette canlı tavla oynayabilirsiniz. O halde zarları yuvarlayalım!
Talimatlar:
Bilgisayar - fare | Mobil - DokunmaGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.