Uçak Oyunları → İnanılmaz Uçak Yarışçısı Oyunu

İnanılmaz Uçak Yarışçısı Oyunu
(İngilizce Adı: Amazing Airplane Racer)
Tam Ekran Oyna
İnanılmaz Uçak Yarışçısı
İnanılmaz Uçak Yarışçısı Oyununun Açıklaması

İnanılmaz Uçak Yarışçısı Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Uçak Oyunları kategorisinde yer alır.

Amazing Airplane Racer, yüksek hızlı uçak yarışını stratejik özel becerilerle birleştirerek havadaki oyun deneyiminde devrim yaratıyor. Rakiplerinizi zekanızla alt etmek için turbo güçlendirmeleri ve kalkanlar gibi güçlendirmeleri toplarken zorlu parkurlarda manevra yapın. Çarpıcı grafikler ve yoğun çok oyunculu aksiyonla oyun, beceri ve stratejinin ön planda olduğu adrenalin dolu bir hava yarışması sunuyor. Gökyüzüne hükmetmeye ve havadaki nihai şampiyon olmaya hazır mısın?
Talimatlar:
Oyuncu 1: Hareket: YÖN TUŞLARI
Oyuncu 2: Hareket: WASDGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.