Giysi Giydirme Oyunları → Altın Prenses Gerçek Alışveriş Oyunu

Altın Prenses Gerçek Alışveriş Oyunu
(İngilizce Adı: Goldie Princess Reallife Shopping)
Tam Ekran Oyna
Altın Prenses Gerçek Alışveriş
Altın Prenses Gerçek Alışveriş Oyununun Açıklaması

Altın Prenses Gerçek Alışveriş Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Giysi Giydirme Oyunları kategorisinde yer alır. Modayı sever misiniz? Tüm kıyafetleri ve ayakkabıları almak istiyor ama yeterli miktarda paranız yok mu? O halde işte size harika bir fırsat. Altın Prenses Gerçek Alışveriş oyunu ile para kazanmak için çalışın sonra da kazandıklarınızı güzel kıyafetler almak için harcayın. Paranız bitince işe dönün ve daha fazla kazanmak için çalışın. Çalışın, alışveriş yapın ve bunları tekrarlayın!

Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.