Platform Oyunları → Yukarıda Ve Ötesinde Oyunu

Yukarıda Ve Ötesinde Oyunu
(İngilizce Adı: Above and Beyond)
Tam Ekran Oyna
Yukarıda Ve Ötesinde
Yukarıda Ve Ötesinde Oyununun Açıklaması

Yukarıda Ve Ötesinde Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Platform Oyunları kategorisinde yer alır.

2019'un en zorlu ve eğlenceli oyunu! Yükselirken geminizi kalkanınızla koruyun! Engellere dikkat edin.
Geminizi korumak için astronotunuzu farenizle hareket ettirin. Daha yüksek ve daha yüksek ulaşmak gibi yolunuzu temizleyin!
Kalkan kontrolü çok kolay ama yüksek puanlara ulaşmak çok zor!
En yüksek puan için arkadaşlarınıza sorun!
Oyun özellikleri:
- Oynaması ücretsiz
- Bir parmak kontrolü
- Her seferinde farklı engeller ve deneyimler
- Sonsuz oyun
Talimatlar:
Astronot yukarı, aşağı, sola ve sağa hareket etmek için fareyi kullanın. Gemi korumak için kalkan ile engelleri vurmak.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.