Zorlu Jip Sürüşü Oyunu | Bedava Yarış Oyunları Oyna

OyuncuBey.com

Super Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Sevgili Kızdırma Kongo Macerası 3 Kızma Birader 2 Kılıç Kalkan 4 Powerpuff Kızları Görevde Garson Kız Kale Devir 2 Çin Kartları: Simyacı
Zorlu Jip Sürüşü Oyunu
Tam Ekran Oyna Oyunlarıma Ekle
Zorlu Jip Sürüşü Zorlu Jip Sürüşü Oyununun Açıklaması
Zorlu Jip Sürüşü Oyunu OyuncuBey'de BEDAVA oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yarış Oyunları kategorisinde yer alır. Tehlikeli bir platformda riskli bir yolculuğa hazır olun. Zorlu Jip Sürüşü adındaki bu yarış oyununda türlü engellerle dolu olan yolda engellere rağmen ilerlemek zorundasınız. Çok hızlı giderseniz kaza yapabilirsiniz. Çok yavaş giderseniz tepeleri çıkmak için gereken hıza sahip olamayabilirsiniz. Önünüze birçok zorlu engel çıkacak. Özellikle dikenlere, zıplatan mekanizmalara ve daha pek çok tehlikeli şeye dikkat edin ve her geçtiğiniz engel için puanlar kazanın.

  İlginizi Çekebilecek Oyunlar:


  Oyuna yapılan yorumlar:


Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.