Pizza Partisi Oyunu | Bedava Yemek Oyunları Oyna

OyuncuBey.com

Super Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Arkadaş Tokatlama Örümcek Solitaire FB'li Döv Kaktüs Adam 2 Savaşan Tanklar Super Mario Yıldız Peşinde Kusmuk Shock Lander
Pizza Partisi Oyunu
Tam Ekran Oyna Oyunlarıma Ekle
Pizza Partisi Pizza Partisi Oyununun Açıklaması
Pizza Partisi Oyunu OyuncuBey'de BEDAVA oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yemek Oyunları kategorisinde yer alır. Pizza Partisi harika bir restoran oyunudur. Bu oyunda tonlarca müşteri, restorana gelecek ve sana pizza siparişi verecekler. Onların siparişlerini hazırla, birbirinden güzel pizzalar yap ve bu restoranın sahibi nasıl olunurmuş herkese göster. Başta 2 tip pizzayla başla, bölümleri geçtikçe daha fazla tarife ve malzemeye ulaş ve daha çeşitli pizzalar yapacak hale gel. Unutma! Bu oyunda doğru pizzayı en kısa zamanda müşteriye ulaştırmak çok önemli. Müşterilerin kızıp gitmesini istemezsin.

  Oyuna yapılan yorumlar:


Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.