Kogama: Vahşi Batı Oyunu | Bedava Hedef Oyunları Oyna

OyuncuBey.com

Super Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Sokak Pateni 1 Yaramaz Plaj Uyuyan Denizkizi Sıkıcı Toplantı Lunapark Treni 2 Kendine Asik Et 2 Hızlan Ve Yarış Kanyondaki Kız
Kogama: Vahşi Batı Oyunu
Tam Ekran Oyna Oyunlarıma Ekle
Kogama: Vahşi Batı Kogama: Vahşi Batı Oyununun Açıklaması
Kogama: Vahşi Batı Oyunu OyuncuBey'de BEDAVA oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Hedef Oyunları kategorisinde yer alır. Kogama dünyasına bu sefer kovboylar, silahlar, tehlike dolu bir dünya, kısacası vahşi batı giriyor, ortalık karışıyor. Gerçek oyuncularla mücadele edeceğin bu oyunda silahını kap ve ne kadar hızlı silah çekiyorsun herkese göster. Takım olarak mücadele edeceğini de unutma. Tamamen 3 boyutlu grafiklere sahip bu oyunda heyecan dolu anlar, tüm gerçekçiliğiyle seni içine alacak. Vahşi batı temasında hazırlanmış harita, o dönemin ünlü simgeleri ve daha fazlası Kogama: Vahşi Batı ile şimdi ekranlara geliyor. İyi eğlenceler! Bu oyunu fare ve klavye ile oynayabilirsin. Fare ile ateş ve WASD tuşlarıyla hareket et.

  Oyuna yapılan yorumlar:


Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.