Canavar Kafe Oyunu | Bedava Hedef Oyunları Oyna

OyuncuBey.com

Super Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Arkadaş Tokatlama Örümcek Solitaire FB'li Döv Kaktüs Adam 2 Savaşan Tanklar Super Mario Yıldız Peşinde Kusmuk Shock Lander
Canavar Kafe Oyunu
Tam Ekran Oyna Oyunlarıma Ekle
Canavar Kafe Canavar Kafe Oyununun Açıklaması
Canavar Kafe Oyunu OyuncuBey'de BEDAVA oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Hedef Oyunları kategorisinde yer alır. Canavar Kafe'ye hoşgeldin! Bu harika balon patlatma oyununun renkli ve biraz da korkutucu dünyasında çok eğleneceksin! Yapman gereken çok basit. Canavarları aynı renkteki canavarlarla eşleştirecek şekilde fırlat ve oyun alanındaki tüm canavarları temizle. Oyun sırasında etrafta dolaşan hayaletlere dikkat et, çünkü hayaletler oyunu zorlaştıran yeni canavarlar eklerler. Bunu önlemek için hayaletleri de vurmalısın. Bu eğlenceli balon patlatma oyunu fare ile oynanır. Farenin sol tuşuyla nişan alıp canavarları fırlat ve diğer canavarları patlat.

  Oyuna yapılan yorumlar:


Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.